(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kompletna przeprowadzka dwa pokoje, lazienka piwnica, kartony (Nr 4769368)

Kompletna przeprowadzka dwa pokoje,  lazienka piwnica, kartony

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Brandenburgia, Potsdam

21 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Brandenburgia, Poczdam

21 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę kartonów, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują szczególne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.