(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-05-31 10:30

Komplettladung 13,6 ldm Handelsware

(Nr 1820453)
Komplettladung 13,6 ldm Handelsware

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

1,60

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Palettenware

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 781.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje głównie firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu po ustalać parę decydujących problemów.

    Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku produktu. Kiedy jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku drobnicy czy też produktów sypkich, trzeba by zdefiniować, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy odkryta naczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie właściwych zaświadczeń, jak także w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

    Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej zamieszczone, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Graz, Austria

6 cze 2017

Adres i termin dostawy

Lucerna, Szwajcaria

7 cze 2017