(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-05-31 10:30

Komplettladung 13,6 ldm Handelsware

(Nr 1820453)
Komplettladung 13,6 ldm Handelsware

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

1,60

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Palettenware

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 781.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga nade wszystko firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać kilka istotnych problemów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Gdy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, opłaca się uzgodnić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być odkryta naczepa. Jeżeli chcemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się niezbędne użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych certyfikatów, oprócz tego w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorodnych produktów, zaś duża konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Graz, Austria

6 cze 2017

Adres i termin dostawy

Lucerna, Szwajcaria

7 cze 2017