(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kompletträder 4stk (Nr 6718604)

Kompletträder 4stk

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

70

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 262.00 km

Adres i termin nadania

Austria, Karyntia, Klagenfurt Am Wörthersee

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Austria, Dolna Austria, Amstetten

Termin elastyczny


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy serwis licytacyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda przewozowa przedstawia bazę aktualnych zamówień i zapewnia firmom przewozowym odpowiedni dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. W momencie gdy mamy potrzebę użyć giełdy transportowej, należy założyć konto – opcja ta jest absolutnie bezpłatna. Kolejnym krokiem jaki wystarczy wykonać to należy dołączyć swoje zlecenie (w momencie, gdy jesteś zlecającym transport) lub znaleźć ofertę na interesującej cię trasie (w przypadku, kiedy jesteś firmą transportową).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl firmom transportowym daje wgląd do kilkudziesięciu tysięcy zleceń w Polsce jak i w Unii Europejskiej, a zlecającym przewóz - sposobność zaprezentowania swoich rzeczy setką przewoźników, którzy w lot przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki znajdują się na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się oferty transportowe dla rozmaitego gatunku ładunków. Osoby zlecające transport mogą wystawić przewóz w ramach wielu kategorii, np.: meble, motocykle i skutery, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, łodzie, rolnicze maszyny, przyczepy kempingowe, rowery, gokarty, skutery śnieżne, części i akcesoria, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt RTV, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, stoły bilardowe, łodzie motorowe, kajaki, zwierzęta jak i wiele innych. Do najbardziej rozpowszechnionych kategorii ofert przewozowych należą: przewóz samochodów, przewóz palet, jak także giełda przeprowadzek. Pokaźną większość wystawionych ofert są oferty przewozowe na busa, czyli ogłoszenia przewozowe do 3,5 t.