(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-11-22 10:54

kompost ,kukurydza

(Nr 2171499)
kompost ,kukurydza

Waga w kg (łączna):

1000.00

Opakowanie ładunku:

luz,transport kukurydzy do NL powrót z kompostem

Dystans: 1013.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Transport żywności i produktów rolnych jest szczególnie rygorystyczną dziedziną transportu ze względu na ryzyko związane z nadpsuciem produktów pokarmowych. Przewoźnik podejmujący się transportu pokarmu musi dostosowywać się do regulaminów i otrzymać odpowiednie certyfikaty. Przewóz żywności jest również rygorystyczny ze względu na bogactwo artykułów spożywczych – pośród nich znajdują się produkty roślinne, suche, płynne itp. Każdy z tych produktów potrzebuje innych kryteriów transportu (np. temperatury). Firmy transportowe przewożące żywność mierzą się z presją czasu, przymusem zapewnienia odpowiedniego wyposażenia i wymogów transportu a także należytym ochronieniem artykułów spożywczych. W przypadku, gdy zlecamy przewóz produktów żywnościowych, firma transportowa powinna posiadać odpowiednie zaświadczenie z Inspekcji Weterynaryjnej.

Kosz transportu żywności i produktów rolnych

    Cena przewozu pożywienia i zbóż, pasz zależy od gabarytów, wagi i ilości sztuk transportowanych artykułów, a także od odległości pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Na przykład, za transport około 100 kg bobu na trasie Olsztyn – Kraków wydano 140 PLN. Za przewóz 500 kg kawy na trasie Alessandria (Włochy) – Kraków kosztowało zleceniodawcę 500 złotych. Transport kilku palet lodów z Namysłowa do Wrocławia kosztował 350 zł. Za transport 20 palet artykułów mrożonych na trasie Ryki-Słupsk zapłacono 2800 złotych.

Adres i termin nadania

Gemert-Bakel, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Opole, Polska

Termin elastyczny