(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kompresor (Nr 4605185)

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

35

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 338.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Wyszków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Sułkowice

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie dotyczy wyłącznie łopat czy węży ogrodowych. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też transport stołów, fontann. Są to przede wszystkim duże narzędzia i są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować ogólnie rzecz biorąc każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy najczęściej nie jest zamknięty w paczkach, więc warto go dobrze ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie ruszał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych sprzętów przewożonych w aucie, czy też nie zniszczył samego auta transportującego.

W momencie, gdy nasz sprzęt do ogrodu jest na tyle duży, że nie damy radę samodzielnie go przewieźć, wtedy dobrą praktyką jest zwrócić się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym rozwiązaniem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki przewoźników. Gdy planujemy zlecić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę elementów którą planujemy przewieźć. Im wnikliwiej opiszemy naszą przesyłkę tym firmy transportowe z większą dokładnością wycenią cenę transportu. Cena przewozu narzędzi ogrodowych głównie zależy od odległości do pokonania oraz wielkości przesyłki. Na ogół po wystawieniu zlecenia w serwisie, należy odczekać kilka chwil, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto wstrzymać się chodź kilka godzin, aby uzyskać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko wybrać zlecenie najkorzystniejszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.