(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2018-02-26 14:12

Komputer (Nr 2417124)

Komputer

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 739.00 km

Transport sprzętu RTV

    Sprzęt RTV to między innymi telewizory oraz radioodbiorniki, odtwarzacze DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz pozostałe urządzenia elektroniczne, które często używa się na terenie mieszkania.

Spakowanie urządzenia RTV

    Trwałość kartonu powinno się dostosować do gabarytów oraz wagi urządzenia. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne pudełko sprzętu, które chcemy przewieźć. W sytuacji, gdy już nie mamy dostępu do oryginalnego kartonu, przypilnujmy, żeby zapełnić wolną przestrzeń oraz ustrzec się przed przemieszczaniem urządzenia w pudełku zastępczym. Wolną przestrzeń należy powypełniać papierem, folią bąbelkową albo styropianem. Przed zapakowaniem urządzenia RTV warto zawinąć go folią bąbelkową, aby uniknąć zarysowania. W przypadku niewielkich elementów, urządzenia chroni się używając styropian. W przypadku sprzętów RTV o dużych gabarytach, powinno się przede wszystkim oddzielić albo usunąć małe fragmenty, przykładowo antenę czy przewody. Duże sprzęty umieszczane są na paletach, a następnie okręca folią bąbelkową tak, aby nie poruszały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Koszt transportu urządzenia elektronicznego

    Koszt przewozu sprzętu elektronicznego uzależniony jest często od trasy paczki oraz jej wymiarów – obszerności, wysokości i wagi urządzenia. Kluczową sprawą jest także to, czy posiadamy oryginalne opakowanie sprzętu elektronicznego, czy też nie. Kiedy urządzenie potrzebuje odpowiedniego kartonu i osłony ze strony firmy transportowej, wtedy wpłynie to także na ostateczny koszt transportu.

Adres i termin nadania

Aschaffenburg, 63739,63741,637, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny