(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Komputer (Nr 6294351)

Komputer

Długość [m]:

0.49

Szerokość [m]:

0.23

Wysokość [m]:

0.51

Waga w kg (łączna):

6

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1685.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 9 lis 2020 do 13 lis 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Leeds

Od 16 lis 2020 do 17 lis 2020


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to między innymi telewizory i kina domowe, nagrywarki DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz najróżniejsze sprzęty elektroniczne, które najczęściej wykorzystuje się na terenie mieszkania.

Spakowanie sprzętu RTV

Trwałość kartonu trzeba dobrać do wielkości i wagi sprzętu. Dobrą praktyką jest użyć oryginalne pudełko urządzenia, które chcemy przetransportować. W momencie, gdy już nie posiadamy oryginalnego kartonu, postarajmy się, żeby ograniczyć pustą lukę i ustrzec się przed przesuwaniem sprzętu w pudełku zastępczym. Przestrzeń należy napakować papierem, folią bąbelkową albo gąbką. Przed spakowaniem sprzętu RTV warto zawinąć go folią bąbelkową, żeby uniknąć zniszczenia. W przypadku mniejszych elementów, sprzęt osłania się wykorzystując panele styropianowe. W przypadku urządzeń RTV o wielkich rozmiarach, powinno się pamiętać, aby oddzielić albo wyjąć mniejsze elementy, przykładowo antenę albo kable. Duże urządzenia umieszczane są na paletach, a potem owija folią stretch tak, żeby nie przesuwały się lub nie wystawały poza obrys palety.

Cena przewozu sprzętu elektronicznego

Koszt przewozu urządzenia elektronicznego uwarunkowany jest często od trasy przesyłki oraz jej wielkości – szerokości, wysokości i ciężaru urządzenia. Ważną kwestią jest także to, czy posiadamy oryginalne opakowanie sprzętu elektronicznego, czy też nie. Gdy sprzęt wymaga stosownego pudła i zabezpieczenia ze strony przewoźnika, wówczas odciśnie się to również na końcowy koszt przewozu.