Komputer (Nr 7615978)

Komputer
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Komputer
Wpisane wymiary
50 x 30 x 70 cm
Wpisana waga
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
2712 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Ibiza

Od 3 kwi 2021 do 30 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Jaworzno

Od 7 maj 2021 do 23 cze 2021


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to na przykład telewizory oraz kina domowe, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, sprzęty stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz wszelkie sprzęty elektroniczne, które zazwyczaj stosuje się na terenie mieszkania.

Spakowanie sprzętu RTV

Obciążalność opakowania należy dopasować do wielkości i wagi urządzenia. Najlepiej wykorzystać oryginalne opakowanie urządzenia, które zamierzamy przetransportować. W momencie, jeżeli już pozbyliśmy się oryginalnego pudełka, postarajmy się, żeby zredukować pustą przestrzeń i uchronić się przed przemieszczaniem sprzętu w opakowaniu nieoryginalnym. Wolną przestrzeń powinno się zapełnić gazetami, folią stretch albo gąbką. Przed spakowaniem urządzenia RTV warto zawinąć go folią bąbelkową, żeby uniknąć zarysowania. W przypadku mniejszych części, urządzenia chroni się stosując styropian. Przy zastosowaniu sprzętów elektronicznych o wielkich formatach, należy w głównej mierze odłączyć lub usunąć drobniejsze elementy, jak np. antenę czy kable. Wielkie sprzęty rozstawia się na paletach, a potem owija folią bąbelkową w taki sposób, żeby nie przemieszczały się lub nie wychodziły poza paletę.

Cena przewozu urządzenia elektronicznego

Koszt transportu urządzenia elektronicznego uwarunkowany jest często od trasy paczki oraz jej gabarytów – szerokości, wysokości i ciężaru urządzenia. Ważną kwestią jest także fakt, czy posiadamy oryginalne pudełko sprzętu elektronicznego, czy też nie. Gdy urządzenie wymaga odpowiedniego opakowania i ochrony ze strony przewoźnika, wtedy wpłynie to również na ostateczny koszt transportu.