(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-25 03:13

Komputer I monitor dwie paczki

(Nr 3009148)

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.55

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 54.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, warto opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Luton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny