(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-24 11:18

konsola lustrzana z warszawa do żory

(Nr 1444852)
konsola lustrzana z warszawa do żory

Długość [m]:

108

Szerokość [m]:

36

Wysokość [m]:

80

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 358.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

240 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 09:38

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

witam zaladunek i rozladunek w sobote

Cena (zawiera VAT): 240 zł

Wiadomości:

250 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-11-2016, 19:06

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-25

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-25, 12:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (1)

angus-403
24-11-2016, 19:07
Witam Załadunek możliwy jutro 25/11 Dostawa do uzgodnienia
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, gdyż błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jak transportujemy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i przeczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych obiektach, takich jak np. szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do przewozu rzeczy, a także podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, 44-268

Termin elastyczny