(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-27 06:53

konstrukcja domu szkieletowego

(Nr 1873070)
konstrukcja domu szkieletowego

Długość [m]:

4

Wysokość [m]:

2,85

Waga w kg (łączna):

3.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Dystans: 119.00 km

Informacje dodatkowe:

Ściany szkieletowe budynku, max. długość 4 m, wys. 2,85 m.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w głównej mierze przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować parę ważnych punktów.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku produktu. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowektóre sprostają udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, trzeba by zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Kiedy pragniemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się niezbędne użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie właściwych zaświadczeń, jak również w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po doprecyzowaniu swoich warunków, szybko można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Łomnica, 58-531, Polska

Od 27 cze 2017 do 29 cze 2017

Adres i termin dostawy

Żerniki Wrocławskie, Polska

Od 27 cze 2017 do 29 cze 2017