(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-04-30 17:27

konstrukcja hali przemyslowej

(Nr 2647644)

Długość [m]:

8.70

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.12

Waga w kg (łączna):

23000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 487.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna prawidłowo ochronić maszynę, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, zadraśnięć jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz maszyn i sprzętu należą frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Cena transportu maszyn lub sprzętu

    Cena transportu maszyn i sprzętu jest zależna przede wszystkim od wymiarów i ciężaru maszyny oraz od odległości od punktu załadunku do punktu wyładunku. Nierzadko transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich zaświadczeń jak i dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W obrębie kraju śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z wydatkiem blisko 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

    Głównymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Średni koszt transportu maszyn lub sprzętu na 1 kilometr przy trasie nasz kraj – Anglia jest wydatkiem około 0,70 PLN. Orientacyjnie np., transport spawarki do Anglii cena wyniesie prawie 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń płacimy blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka cena wynosi prawie 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Tarm, 6880, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sjöuddsstigen 5, Markaryd, Szwecja

Termin elastyczny