(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-25 10:31

konstrukcja metalowa (Nr 2748880)

konstrukcja metalowa

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

20.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 271.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga szczególnie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu ustalić kilka istotnych tematów.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowektóre sprostają udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, opłaca się uzgodnić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych certyfikatów, jak także w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po doprecyzowaniu swoich warunków, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej wystawione, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny