(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-29 10:00

Konstrukcja stalowa

(Nr 2330376)
Konstrukcja stalowa

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 414.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków bywa zależny od rozmiaru ładunku, daty przewozu jak również od dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Przewóz ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią platformę, na której ustawia się nieduże przedmioty lub pakunki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, szkło, produkty budowlane (np., terakota, panele itd.), okna czy produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem oraz zapełnia tylko część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu przewozu stosuje się różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Transport pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – przede wszystkim przy przewozie towarów płynnych lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także przewozić towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Inne towary – towary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Od 30 sty 2018 do 10 lut 2018

Adres i termin dostawy

Bytom, Polska

Od 30 sty 2018 do 11 lut 2018