(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-17 13:25

konstrukcja stalowa 10 ton Warszawa - Skierniewice - dzisiaj 17.11.2017 godz 18

(Nr 2161827)
konstrukcja stalowa 10 ton Warszawa - Skierniewice - dzisiaj 17.11.2017 godz 18

Długość [m]:

14

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 75.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w głównej mierze firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu uściślić kilka znaczących spraw.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Gdy znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowektóre sprostają podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, należy uściślić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy otwarta naczepa. Kiedy potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się przydatne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych dokumentów, na dodatek w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najczęściej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej zamieszczone, trafiają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś duża konkurencja umożliwia dostanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Piastowska, Warszawa, 04-497, Polska

17 lis 2017

Adres i termin dostawy

Skierniewice, 96-100, Polska

Od 17 lis 2017 do 18 lis 2017