(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Konstrukcja stalowa / stół (Nr 7494405)

Konstrukcja stalowa / stół
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Konstrukcja stalowa / stół
250 x 170 x 160 cm
1200 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
1200 kg
Dystans
237 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Sarzyna

Od 17 lut 2021 do 18 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Andrychów

Od 17 lut 2021 do 18 lut 2021


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien umiejętnie osłonić sprzęt, żeby ustrzec się uszkodzeń, otarć i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu są frezarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu jest uzależniona głównie od gabarytu jak i ciężaru maszyny, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Z reguły transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych certyfikatów jak i specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

Głównymi kierunkami w europejskim przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt przewozu maszyn lub sprzętu za 1 kilometr na trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy blisko 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport maszyn poniesiemy koszt średnio 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka będzie wynosił średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.