(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-04-29 10:21

Konstrukcja tunelu ogrodowego

(Nr 1759200)
Konstrukcja tunelu ogrodowego

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 120.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia jest konstrukcja metalowa o długości 6 m i wysokości 3 m. Waga ok 3 t

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy odpowiednioobmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić naczynia na parę kartonów, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie waszego dobytku.


Adres i termin nadania

Nadarzyn, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Strzegowo-Osada, Polska

Termin elastyczny