(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-04-29 10:21

Konstrukcja tunelu ogrodowego

(Nr 1759200)
Konstrukcja tunelu ogrodowego

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 120.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia jest konstrukcja metalowa o długości 6 m i wysokości 3 m. Waga ok 3 t

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

     W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka pudeł, żeby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specjalne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Nadarzyn, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Strzegowo-Osada, Polska

Termin elastyczny