(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-05-30 15:50

Kontener

(Nr 1819252)
Kontener

Dystans: 1789.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

8000 zł

ID firmy: 385921
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-06-2017, 00:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-19 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Transport ubezpieczony

Cena (zawiera VAT): 8000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. W czasie przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu przystosowanego do przewozu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt przewozu: rozmiar, waga, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest działająca. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji należy mieć profesjonalną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Na przykład, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, istotne jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je solidnie zabezpieczyć, żeby podczas przewozu nie zniszczyły nic wewnątrz naczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji tańszego przewozu, trzeba zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zasugerują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

Chotyniec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pefki, Eubea, Grecja

Termin elastyczny