(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-10-29 20:20

kontener 20"

(Nr 2122389)
kontener 20"

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

11

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

20000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to wykonane z metalu skrzynie wykorzystywane w przewozie drobnych towarów (drobnicy), które z reguły podzielone są na drobne paczuszki lub zazwyczajpopakowane w worki, skrzynie lub pudła. Drobnica może być także przewożona na europaletach. Kontenery pomagają w transporcie zarówno produktów sypkich, jak i płynnych oraz takich produktów, które potrzebują podgrzewania lub ochładzania.

    Struktura metalowego pojemnika jest solidna, co umożliwia częste użytkowanie. Każdy metalowy pojemnik ma stosowny osprzęt, który umożliwia przymocowywanie i przestawianie kontenera z jednego pojazdu na inny. Kontenery na ogół przewozi się pojazdami ciężarowymi.

Typy metalowych pojemników

    Rozpowszechnionym gatunkiem pojemnika jest kontener 20-stopowy, często określany jako kontener 1C. Jest to pojemnik o obszerności blisko 33 metrów kwadratowych. Gabaryty wewnątrz pojemników metalowych 20-stopowych wynoszą 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener gatunku 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego gabaryty wewnętrzne są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C da radę przewieźć blisko 10 europalet. Pojemniki te zazwyczaj używa się w transporcie materiałów zapakowanych.

    Dostępne bywają także kontenery 1C i 40-stopowe gatunku „open top” – ich gabarytypodobne do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierają się one od góry. Ten typ kontenerów stosuje się przy przewożeniu surowców pakowanych z góry i materiałów sypkich.

    Gatunek kontenera „flat rack” stosowany jest w przewozie pakunków gigantycznych i ciężkich towarów. Ten gatunek kontenera w wariancie „collapsible” posiada dodatkowo składane boki.

    Pozostałymi typami kontenera są kontenery - chłodnie, ogrzewane, termiczne mechanicznie chłodzone. Kontenery „high cube” wykorzystuje się w transporcie pakunków przestrzennych. Pojemniki „open side” mają otwierane boki i dach. Pojemniki metalowe gatunku „rolling floor” wyposażone są w podłogę toczną. Wyróżniamy również pojemniki cysterny, kontenery z wentylacją, pojemniki wyposażone w podpory do samozaładunku.

Koszt transportu kontenera

    Cena przewozu kontenera jest uzależniona od wielkości i rodzaju przewożonego ładunku, drogi oraz dodatkowych elementów, które firma transportowa musi zrealizować w trakcie przewozu.

Adres i termin nadania

Eberswalde, Niemcy

Od 31 paź 2017 do 9 lis 2017

Adres i termin dostawy

Shanghaj, Szanghaj, Chiny

6 gru 2017