(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-10-29 20:20

kontener 20"

(Nr 2122389)
kontener 20"

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

11

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

20000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to metalowe skrzynie używane w transporcie drobnych pakunków (drobnicy), które zwykle podzielone są na drobne paczuszki lub zwykle są spakowane w paczki, skrzynie lub pudła. Drobnica zdarza się, że jest również umieszczana na europaletach. Kontenery pomagają w transporcie zarówno produktów sypkich, jak i cieczy oraz takich produktów, które wymagają podgrzewania lub chłodzenia.

    Struktura kontenera jest wytrzymała, co pozwala na częste zastosowanie. Każdy kontener ma należyty ekwipunek, który umożliwia przymocowywanie i transportowanie kontenera z jednego samochodu na drugi. Pojemniki zazwyczaj przewozi się ciężarówkami.

Rodzaje metalowych pojemników

    Rozpowszechnionym gatunkiem kontenera jest kontener 20-stopowy, z reguły nazywany jako kontener 1C. Jest to kontener o objętości prawie 33 metrów kwadratowych. Gabaryty wewnętrzne kontenerów 1C wynoszą 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener kategorii 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego wymiary w środku są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C da radę przetransportować blisko 10 palet. Pojemniki te na ogół używa się w przewozie surowców zapakowanych.

    Dostępne są także pojemniki 1C i 1A rodzaju „open top” – tych kontenerów rozmiary są porównywalne do pojemników 1C i 1A, różnią się tym, że otwierane są z góry. Ten gatunek pojemników wykorzystuje się przy przewożeniu materiałów ładowanych z góry i surowców sypkich.

    Gatunek kontenera „flat rack” używany jest w transporcie ładunków potężnych i ciężkich ładunków. Ten typ pojemnika w wariancie „collapsible” ma dodatkowo składane boki.

    Innymi rodzajami kontenera są kontenery chłodnicze, izotermiczne, termiczne. Kontenery „high cube” stosuje się w transporcie towarów przestrzennych. Pojemniki „open side” posiadają rozkładane ściany i wieko górne. Kontenery gatunku „rolling floor” wyposażone są w podłoże toczne. Występują również pojemniki cysterny, pojemniki agregaty, pojemniki z obudową.

Cena transportu kontenera

    Cena transportu pojemnika metalowego jest uzależniona od wymiarów i typu przewożonego ładunku, drogi oraz dodatkowych warunków, które przewoźnik musi spełnić w trakcie przewozu.

Adres i termin nadania

Eberswalde, Niemcy

Od 31 paź 2017 do 9 lis 2017

Adres i termin dostawy

黄浦区, 200021, Chiny

6 gru 2017