(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2018-01-29 09:08

kontener 20'

(Nr 2330076)
kontener 20'

Długość [m]:

4.5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1800.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 577.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5400 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 15:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam. Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 5400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

Kontenery to metalowe skrzynie wykorzystywane w przewozie niedużych pakunków (drobnicy), które zazwyczaj podzielone są na drobne paczuszki lub zwykle są zapakowane w worki, siatki lub pudła. Drobnica bywa również umieszczona na europaletach. Kontenery służą do przewozu zarówno produktów sypkich, jak i cieczy oraz takich towarów, które potrzebują ogrzewania lub chłodzenia.

Konstrukcja kontenera jest wytrzymała, co umożliwia częste wykorzystanie. Każdy kontener ma należyty sprzęt, który ułatwia umocowanie i transportowanie kontenera z jednego samochodu na inny. Pojemniki z reguły przewozi się pojazdami ciężarowymi.

Typy kontenerów

Wziętym gatunkiem kontenera jest kontener 20-stopowy, zwykle określany jako kontener 1C. Jest to kontener o obszerności prawie 33 metrów kwadratowych. Gabaryty wewnątrz pojemników metalowych 20-stopowych są równe 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik rodzaju 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego gabaryty wewnętrzne wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C można przetransportować prawie 10 europalet. Pojemniki te przeważnie wykorzystuje się w przewozie rzeczy zapakowanych.

Dostępne są również pojemniki 1C i 40-stopowe rodzaju „open top” – ich wymiary są zbliżone do pojemników 1C i 1A, różnią się tym, że otwierane są z góry. Ten typ kontenerów używa się do transportu surowców wkładanych z góry i surowców sypkich.

Gatunek kontenera „flat rack” używany jest w transporcie ładunków wielkich i ciężkich pakunków. Ten rodzaj pojemnika w odmianie „collapsible” posiada dodatkowo składane boki.

Dalszymi typami kontenera są pojemniki - chłodnie, ogrzewane, termiczne. Pojemniki metalowe „high cube” używa się w przewozie pakunków przestrzennych. Kontenery „open side” posiadają rozkładane ściany i dach. Pojemniki metalowe typu „rolling floor” posiadają podłoże toczne. Występują również pojemniki cysterny, pojemniki z wentylacją, pojemniki wyposażone w podpory do samozaładunku.

Koszt transportu kontenera

Cena przewozu kontenera jest uzależniona od wielkości i rodzaju przewożonego ładunku, odległości oraz specjalnych warunków, które przewoźnik musi zrealizować podczas przewozu.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

30 sty 2018

Adres i termin dostawy

Pszczyna, 43-200, Polska

30 sty 2018