(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2018-01-29 09:08

kontener 20'

(Nr 2330076)
kontener 20'

Długość [m]:

4,5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1800.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 577.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5400 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 15:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam. Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 5400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to żelazne pojemniki używane w transporcie niewielkich paczek (drobnicy), które przeważnie podzielone są na drobne pakunki lub zwykle są popakowane w paczki, siatki lub kartony. Drobnica bywa również przewożona na paletach. Kontenery służą do transportu zarówno produktów sypkich, jak i cieczy oraz takich towarów, które wymagają ogrzewania lub chłodzenia.

    Struktura kontenera jest wytrzymała, co umożliwia częste użytkowanie. Każdy metalowy pojemnik ma właściwy sprzęt, który umożliwia przytwierdzanie i przenoszenie kontenera z jednego samochodu na drugi. Pojemniki z reguły przewozi się samochodami ciężarowymi.

Rodzaje kontenerów

    Cenionym gatunkiem pojemnika jest kontener 20-stopowy, najczęściej określany jako kontener 1C. Jest to kontener o pojemności blisko 33 metrów kwadratowych. Formaty wewnętrzne kontenerów 20-stopowych są równe 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener kategorii 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego wymiary wewnętrzne wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C można przewieźć blisko 10 europalet. Kontenery te zwykle wykorzystuje się w przewozie rzeczy zapakowanych.

    Dostępne bywają również kontenery 20-stopowe i 40-stopowe kategorii „open top” – ich rozmiary są zbliżone do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierają się one od góry. Ten rodzaj pojemników stosuje się przy transporcie surowców pakowanych z góry i surowców sypkich.

    Gatunek kontenera „flat rack” stosowany jest w transporcie towarów olbrzymich i ciężkich pakunków. Ten gatunek pojemnika w wariancie „collapsible” posiada dodatkowo składane boki.

    Dalszymi typami kontenera są kontenery chłodnicze, ogrzewane, termiczne mechanicznie chłodzone. Pojemniki metalowe „high cube” używa się w transporcie towarów przestrzennych. Pojemniki „open side” mają rozkładane ściany i wieko górne. Kontenery kategorii „rolling floor” mają podłogę toczną. Występują również pojemniki cysterny, kontenery z wentylacją, kontenery z obudową.

Cena przewozu pojemnika metalowego

    Cena przewozu kontenera jest uzależniona od gabarytów i typu przewożonego ładunku, odległości oraz specjalnych elementów, które firma transportowa musi wykonać w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

30 sty 2018

Adres i termin dostawy

Pszczyna, Polska

30 sty 2018