(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-04-22 10:36

kontener 40"

(Nr 1743555)
kontener 40"

Waga w kg (łączna):

28000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1669.00 km

Informacje dodatkowe:

ładunek : materiały budowlane, okna, drzwi itp.

Oferty od Przewoźników (0)

8990 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-04-2017, 11:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-01 do 2017-05-09

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam witam :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam Anna K

Cena (zawiera VAT): 8990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to metalowe pojemniki używane w przewozie drobnych towarów (drobnicy), które na ogół podzielone są na drobne pakunki lub zazwyczaj są spakowane w worki, skrzynie lub pudła. Drobnica bywa także umieszczana na paletach. Kontenery pomagają w transporcie zarówno towarów sypkich, jak i płynnych oraz takich produktów, które wymagają podgrzewania lub ochładzania.

    Struktura kontenera jest trwała, co umożliwia częste wykorzystanie. Każdy metalowy pojemnik ma należyty sprzęt, który ułatwia przymocowywanie i przemieszczanie kontenera z jednego pojazdu na inny. Kontenery na ogół przewozi się samochodami ciężarowymi.

Typy metalowych pojemników

    Wziętym gatunkiem kontenera jest kontener 20-stopowy, na co dzień nazywany kontenerem 1C. Jest to pojemnik o obszerności prawie 33 metrów kwadratowych. Wymiary wewnętrzne pojemników metalowych 20-stopowych mają 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik kategorii 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego wymiary wewnętrzne są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C można przetransportować prawie 10 europalet. Pojemniki te przeważnie wykorzystuje się w przewozie rzeczy zapakowanych.

    Dostępne są również kontenery 1C i 1A rodzaju „open top” – tych kontenerów rozmiary są porównywalne do pojemników 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierają się one od góry. Ten typ pojemników wykorzystuje się przy przewożeniu surowców ładowanych z góry i surowców sypkich.

    Gatunek kontenera „flat rack” wykorzystywany jest w przewozie towarów ogromnych i ciężkich pakunków. Ten typ kontenera w wersji „collapsible” ma dodatkowo składane boki.

    Innymi typami kontenera są kontenery chłodnicze, ogrzewane, termiczne. Pojemniki metalowe „high cube” stosuje się w transporcie pakunków przestrzennych. Kontenery „open side” mają rozkładane ściany i dach. Kontenery typu „rolling floor” mają podłoże toczne. Wyróżniamy także kontenery cysterny, kontenery agregaty, kontenery wyposażone w podpory do samozaładunku.

Koszt przewozu kontenera

    Cena przewozu pojemnika metalowego jest uzależniona od gabarytów i typu przewożonego ładunku, trasy oraz dodatkowych warunków, które przewoźnik musi zrealizować w trakcie przewozu.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

10 lip 2017

Adres i termin dostawy

Haugesund, Norwegia

Termin elastyczny