(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-08-27 13:23

Kontener 40 - 5 ton

(Nr 1989599)
Kontener 40 - 5 ton

Długość [m]:

12,2

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,6

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 482.00 km

Informacje dodatkowe:

Załadunek, przewóz i rozładunek kontenera 40 stóp, 5 ton (obsługa eventu) od drugiej połowy października na trasach (kolejne trasy w odstępach ok. 10 dni): Grudziądz Katowice Katowice Kraków Kraków Warszawa Warszawa Łódź Łódź Olkusz

Oferty od Przewoźników (0)

2104 zł

ID firmy: 71281
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 14:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-10-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-10-31, 14:52

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2104 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to żelazne pojemniki stosowane w transporcie drobnych paczek (drobnicy), które przeważnie podzielone są na mniejsze paczuszki lub zazwyczaj są spakowane w paczki, siatki lub kartony. Drobnica może być także przewożona na paletach. Metalowe pojemniki pomagają w przewozie zarówno towarów sypkich, jak i cieczy oraz takich towarów, które potrzebują ogrzewania lub ochładzania.

    Struktura metalowego pojemnika jest solidna, co umożliwia wielokrotne zastosowanie. Każdy metalowy pojemnik ma stosowny osprzęt, który umożliwia przyczepianie i przenoszenie kontenera z jednego samochodu na inny. Pojemniki z reguły transportuje się ciężarówkami.

Rodzaje metalowych pojemników

    Najczęściej wybieranym gatunkiem kontenera jest kontener 20-stopowy, często nazywany kontenerem 1C. Jest to pojemnik o pojemności blisko 33 metrów kwadratowych. Wymiary wewnętrzne kontenerów 1C wynoszą 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik typu 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego formaty wewnętrzne są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C da radę przetransportować około 10 europalet. Pojemniki te zwykle wykorzystuje się w przewozie rzeczy zapakowanych.

    Osiągalne są także pojemniki 1C i 1A gatunku „open top” – ich rozmiary są zbliżone do kontenerów 1C i 1A, różnią się tym, że otwierane są z góry. Ten typ pojemników stosuje się przy przewożeniu materiałów wkładanych z góry i surowców sypkich.

    Rodzaj kontenera „flat rack” używany bywa w transporcie ładunków potężnych i ciężkich towarów. Ten typ pojemnika w odmianie „collapsible” posiada dodatkowo składane boki.

    Pozostałymi rodzajami kontenera są pojemniki chłodnicze, izotermiczne, termiczne. Kontenery „high cube” używa się w transporcie pakunków przestrzennych. Kontenery „open side” posiadają otwierane boki i dach. Kontenery gatunku „rolling floor” posiadają podłogę toczną. Wyróżniamy również pojemniki cysterny, kontenery agregaty, pojemniki z obudową.

Koszt przewozu kontenera

    Cena transportu kontenera jest zależna od wielkości oraz rodzaju transportowanego ładunku, trasy oraz specjalnych elementów, które firma przewozowa musi spełnić w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Grudziądz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny