(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-08-27 13:23

Kontener 40 - 5 ton

(Nr 1989599)
Kontener 40 - 5 ton

Długość [m]:

12,2

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,6

Waga w kg:

5000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 482.00 km

Informacje dodatkowe:

Załadunek, przewóz i rozładunek kontenera 40 stóp, 5 ton (obsługa eventu) od drugiej połowy października na trasach (kolejne trasy w odstępach ok. 10 dni): Grudziądz Katowice Katowice Kraków Kraków Warszawa Warszawa Łódź Łódź Olkusz

Oferty od Przewoźników (0)

2104 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 14:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-10-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-10-31, 14:52

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2104 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to metalowe skrzynie stosowane w przewozie niewielkich pakunków (drobnicy), które z reguły podzielone są na drobne paczuszki lub zazwyczajpopakowane w worki, siatki lub pudła. Drobnica może być także przewożona na paletach. Metalowe pojemniki służą do przewozu zarówno towarów sypkich, jak i cieczy oraz takich produktów, które wymagają podgrzewania lub ochładzania.

    Konstrukcja kontenera jest solidna, co umożliwia częste zastosowanie. Każdy metalowy pojemnik ma stosowny osprzęt, który umożliwia przyczepianie i przestawianie kontenera z jednego pojazdu na inny. Pojemniki z reguły przewozi się samochodami ciężarowymi.

Rodzaje kontenerów

    Najczęściej wybieranym gatunkiem kontenera jest kontener 20-stopowy, z reguły określany kontenerem 1C. Jest to pojemnik o objętości blisko 33 metrów kwadratowych. Formaty wewnątrz pojemników metalowych 20-stopowych są równe 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik typu 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego wymiary wewnętrzne są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C da radę przewieźć prawie 10 palet. Kontenery te z reguły używa się w transporcie materiałów zapakowanych.

    Osiągalne bywają także pojemniki 20-stopowe i 40-stopowe rodzaju „open top” – ich rozmiaryporównywalne do pojemników 1C i 1A, różnią się tym, że otwierane są z góry. Ten typ pojemników stosuje się do przewożenia surowców pakowanych z góry i surowców sypkich.

    Rodzaj pojemnika metalowego „flat rack” wykorzystywany jest w transporcie ładunków ponadgabarytowych i ciężkich ładunków. Ten typ kontenera w odmianie „collapsible” posiada dodatkowo składane boki.

    Innymi rodzajami kontenera są kontenery chłodnicze, izotermiczne, termiczne mechanicznie chłodzone. Pojemniki metalowe „high cube” wykorzystuje się w przewozie towarów przestrzennych. Kontenery „open side” posiadają rozkładane ściany i wieko górne. Pojemniki metalowe typu „rolling floor” posiadają podłogę toczną. Występują również kontenery cysterny, pojemniki agregaty, pojemniki wyposażone w podpory do samozaładunku.

Koszt transportu kontenera

    Cena przewozu kontenera jest uzależniona od gabarytów oraz typu przewożonego ładunku, drogi oraz specjalnych warunków, które firma przewozowa musi wykonać podczas transportu.

Adres i termin nadania

Grudziądz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny