(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-08-27 13:26

Kontener 40 - 5 ton

(Nr 1989620)
Kontener 40 - 5 ton

Długość [m]:

12,2

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,6

Waga w kg:

5000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 81.00 km

Informacje dodatkowe:

Załadunek, przewóz i rozładunek kontenera 40 stóp, 5 ton (obsługa eventu) od drugiej połowy października na trasach (kolejne trasy w odstępach ok. 10 dni): Grudziądz Katowice Katowice Kraków Kraków Warszawa Warszawa Łódź Łódź Olkusz

Oferty od Przewoźników (0)

1238 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 14:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-10-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-10-31, 14:52

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1238 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to metalowe pojemniki stosowane w przewozie drobnych pakunków (drobnicy), które na ogół podzielone są na drobne paczki lub zazwyczajspakowane w paczki, siatki lub kartony. Drobnica może być także przewożona na europaletach. Metalowe pojemniki służą do transportu zarówno towarów sypkich, jak i płynnych oraz takich towarów, które wymagają podgrzewania lub ochładzania.

    Konstrukcja kontenera jest wytrzymała, co umożliwia wielokrotne zastosowanie. Każdy kontener ma należyty osprzęt, który umożliwia przytwierdzanie i transportowanie kontenera z jednego samochodu na drugi. Kontenery najczęściej przewozi się pojazdami ciężarowymi.

Typy metalowych pojemników

    Wziętym typem pojemnika jest kontener 20-stopowy, zwykle określany kontenerem 1C. Jest to pojemnik o obszerności blisko 33 metrów kwadratowych. Formaty wewnątrz kontenerów 20-stopowych wynoszą 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik kategorii 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego gabaryty w środku wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C można przetransportować blisko 10 europalet. Kontenery te przeważnie stosuje się w transporcie materiałów zapakowanych.

    Dostępne również pojemniki 20-stopowe i 1A kategorii „open top” – ich rozmiaryzbliżone do pojemników 1C i 1A, różnią się tym, że otwierają się one od góry. Ten typ kontenerów wykorzystuje się do transportu surowców ładowanych z góry i surowców sypkich.

    Typ kontenera „flat rack” stosowany jest w przewozie ładunków ponadgabarytowych i ciężkich pakunków. Ten gatunek pojemnika w odmianie „collapsible” posiada dodatkowo składane ściany.

    Dalszymi rodzajami kontenera są pojemniki chłodnicze, ogrzewane, termiczne. Pojemniki metalowe „high cube” stosuje się w przewozie ładunków przestrzennych. Kontenery „open side” posiadają rozkładane ściany i wieko górne. Kontenery rodzaju „rolling floor” wyposażone są w podłoże toczne. Występują również kontenery cysterny, pojemniki z wentylacją, pojemniki z obudową.

Koszt transportu kontenera

    Cena transportu kontenera jest zależna od wymiarów oraz rodzaju przewożonego towaru, trasy oraz szczególnych elementów, które firma przewozowa musi zrealizować w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Termin elastyczny