(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-08-27 13:26

Kontener 40 - 5 ton

(Nr 1989620)
Kontener 40 - 5 ton

Długość [m]:

12,2

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,6

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 81.00 km

Informacje dodatkowe:

Załadunek, przewóz i rozładunek kontenera 40 stóp, 5 ton (obsługa eventu) od drugiej połowy października na trasach (kolejne trasy w odstępach ok. 10 dni): Grudziądz Katowice Katowice Kraków Kraków Warszawa Warszawa Łódź Łódź Olkusz

Oferty od Przewoźników (0)

1238 zł

ID firmy: 71281
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 14:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-10-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-10-31, 14:52

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1238 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to żelazne skrzynie stosowane w transporcie drobnych pakunków (drobnicy), które na ogół podzielone są na drobne paczuszki lub zazwyczaj są popakowane w paczki, skrzynie lub pudła. Drobnica zdarza się, że jest także przewożona na paletach. Metalowe pojemniki służą do przewozu zarówno produktów sypkich, jak i płynnych oraz takich towarów, które potrzebują podgrzewania lub chłodzenia.

    Struktura metalowego pojemnika jest solidna, co pozwala na wielokrotne użytkowanie. Każdy kontener ma stosowny sprzęt, który ułatwia montowanie i przestawianie kontenera z jednego samochodu na drugi. Pojemniki zwykle przewozi się samochodami ciężarowymi.

Typy metalowych pojemników

    Najczęściej wybieranym rodzajem pojemnika jest kontener 20-stopowy, z reguły określany jako kontener 1C. Jest to kontener o kubaturze około 33 metrów kwadratowych. Gabaryty wewnętrzne pojemników metalowych 20-stopowych mają 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik gatunku 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego gabaryty wewnętrzne wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C da radę przetransportować prawie 10 europalet. Pojemniki te na ogół stosuje się w przewozie materiałów zapakowanych.

    Dostępne bywają również pojemniki 1C i 1A typu „open top” – ich wymiary są podobne do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierają się one od góry. Ten typ pojemników wykorzystuje się do przewożenia surowców wkładanych z góry i materiałów sypkich.

    Typ kontenera „flat rack” używany jest w przewozie ładunków ponadgabarytowych i ciężkich pakunków. Ten gatunek pojemnika w wariancie „collapsible” posiada dodatkowo składane boki.

    Innymi rodzajami kontenera są pojemniki chłodnicze, izotermiczne, termiczne. Kontenery „high cube” wykorzystuje się w przewozie ładunków przestrzennych. Kontenery „open side” posiadają rozchylane boki i dach. Kontenery gatunku „rolling floor” posiadają podłogę toczną. Występują również pojemniki cysterny, kontenery z wentylacją, pojemniki z obudową.

Cena przewozu kontenera

    Cena przewozu kontenera jest zależna od wymiarów i rodzaju przewożonego ładunku, drogi oraz dodatkowych warunków, które firma transportowa musi zrealizować podczas przewozu.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Termin elastyczny