(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-08-27 13:30

Kontener 40 - 5 ton

(Nr 1989626)
Kontener 40 - 5 ton

Długość [m]:

12,2

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,6

Waga w kg:

5000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 136.00 km

Informacje dodatkowe:

Załadunek, przewóz i rozładunek kontenera 40 stóp, 5 ton (obsługa eventu) od drugiej połowy października na trasach (kolejne trasy w odstępach ok. 10 dni): Grudziądz Kraków Kraków Katowice Katowice Warszawa Warszawa Łódź Łódź Olkusz

Oferty od Przewoźników (0)

1168 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 14:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-10-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-10-31, 14:52

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1168 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to metalowe skrzynie stosowane w przewozie niewielkich pakunków (drobnicy), które na ogół podzielone są na drobne paczki lub zazwyczajpopakowane w worki, skrzynie lub pudła. Drobnica zdarza się, że jest także umieszczona na paletach. Kontenery służą do przewozu zarówno towarów sypkich, jak i cieczy oraz takich produktów, które potrzebują ogrzewania lub chłodzenia.

    Struktura metalowego pojemnika jest trwała, co umożliwia częste użytkowanie. Każdy metalowy pojemnik posiada należyty ekwipunek, który ułatwia przymocowywanie i transportowanie kontenera z jednego pojazdu na inny. Kontenery zazwyczaj przewozi się pojazdami ciężarowymi.

Rodzaje metalowych pojemników

    Najczęściej wybieranym typem pojemnika jest kontener 20-stopowy, często nazywany jako kontener 1C. Jest to pojemnik o obszerności blisko 33 metrów kwadratowych. Wymiary wewnętrzne pojemników metalowych 20-stopowych mają 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik typu 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego wymiary wewnętrzne wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C da radę przetransportować blisko 10 europalet. Pojemniki te na ogół wykorzystuje się w przewozie materiałów zapakowanych.

    Osiągalne bywają także pojemniki 1C i 40-stopowe typu „open top” – ich rozmiaryzbliżone do kontenerów 1C i 1A, różnią się tym, że otwierane są z góry. Ten rodzaj kontenerów wykorzystuje się do transportu surowców pakowanych z góry i materiałów sypkich.

    Gatunek pojemnika metalowego „flat rack” stosowany bywa w transporcie pakunków potężnych i ciężkich ładunków. Ten gatunek kontenera w odmianie „collapsible” ma dodatkowo składane ściany.

    Innymi rodzajami kontenera są pojemniki - chłodnie, izotermiczne, termiczne mechanicznie chłodzone. Pojemniki metalowe „high cube” wykorzystuje się w przewozie towarów przestrzennych. Pojemniki „open side” posiadają rozchylane ściany i dach. Pojemniki metalowe kategorii „rolling floor” wyposażone są w podłogę toczną. Występują także kontenery cysterny, pojemniki agregaty, pojemniki z obudową.

Koszt transportu kontenera

    Cena przewozu kontenera jest zależna od gabarytów i rodzaju przewożonego towaru, drogi oraz szczególnych elementów, które przewoźnik musi zrealizować podczas transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Termin elastyczny