(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-08-27 13:30

Kontener 40 - 5 ton

(Nr 1989626)
Kontener 40 - 5 ton

Długość [m]:

12,2

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,6

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 136.00 km

Informacje dodatkowe:

Załadunek, przewóz i rozładunek kontenera 40 stóp, 5 ton (obsługa eventu) od drugiej połowy października na trasach (kolejne trasy w odstępach ok. 10 dni): Grudziądz Kraków Kraków Katowice Katowice Warszawa Warszawa Łódź Łódź Olkusz

Oferty od Przewoźników (0)

1168 zł

ID firmy: 71281
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 14:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-10-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-10-31, 14:52

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1168 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to metalowe skrzynie wykorzystywane w przewozie drobnych pakunków (drobnicy), które przeważnie podzielone są na mniejsze pakunki lub zazwyczaj są popakowane w worki, skrzynie lub kartony. Drobnica zdarza się, że jest również przewożona na europaletach. Metalowe pojemniki służą do transportu zarówno produktów sypkich, jak i cieczy oraz takich towarów, które potrzebują podgrzewania lub chłodzenia.

    Struktura kontenera jest trwała, co umożliwia częste wykorzystanie. Każdy metalowy pojemnik ma odpowiedni sprzęt, który umożliwia przymocowywanie i przestawianie kontenera z jednego pojazdu na drugi. Pojemniki z reguły transportuje się ciężarówkami.

Rodzaje metalowych pojemników

    Wziętym typem kontenera jest kontener 20-stopowy, zwykle nazywany kontenerem 1C. Jest to pojemnik o obszerności blisko 33 metrów kwadratowych. Gabaryty wewnątrz pojemników metalowych 20-stopowych wynoszą 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik gatunku 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego formaty w środku są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C da radę przetransportować blisko 10 europalet. Kontenery te przeważnie stosuje się w transporcie materiałów zapakowanych.

    Osiągalne bywają również kontenery 20-stopowe i 1A kategorii „open top” – ich rozmiary są zbliżone do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierane są z góry. Ten rodzaj kontenerów wykorzystuje się do transportu surowców ładowanych z góry i surowców sypkich.

    Gatunek pojemnika metalowego „flat rack” wykorzystywany bywa w przewozie ładunków wielkich i ciężkich pakunków. Ten typ kontenera w wersji „collapsible” ma dodatkowo składane ściany.

    Dalszymi typami kontenera są kontenery - chłodnie, izotermiczne, termiczne mechanicznie chłodzone. Pojemniki metalowe „high cube” używa się w przewozie towarów przestrzennych. Pojemniki „open side” posiadają rozkładane ściany i dach. Kontenery kategorii „rolling floor” posiadają podłoże toczne. Wyróżniamy również kontenery cysterny, pojemniki agregaty, kontenery z obudową.

Cena przewozu kontenera

    Cena przewozu pojemnika metalowego jest zależna od gabarytów oraz rodzaju transportowanego towaru, drogi oraz dodatkowych elementów, które przewoźnik musi zrealizować podczas przewozu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Termin elastyczny