(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-12-20 11:52

Kontener 40" morski, pusty w środku

(Nr 2236467)
Kontener 40" morski, pusty w środku

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.9

Waga w kg (łączna):

2900.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 229.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-12-2017, 15:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-20 do 2018-01-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to żelazne pojemniki stosowane w transporcie niewielkich towarów (drobnicy), które z reguły podzielone są na mniejsze paczki lub zazwyczaj są popakowane w worki, siatki lub pudła. Drobnica zdarza się, że jest także umieszczana na paletach. Metalowe pojemniki pomagają w przewozie zarówno towarów sypkich, jak i płynnych oraz takich produktów, które potrzebują podgrzewania lub chłodzenia.

    Struktura metalowego pojemnika jest trwała, co umożliwia wielokrotne użytkowanie. Każdy metalowy pojemnik ma właściwy osprzęt, który ułatwia umocowanie i transportowanie kontenera z jednego samochodu na inny. Pojemniki zazwyczaj przewozi się pojazdami ciężarowymi.

Typy kontenerów

    Najczęściej wybieranym typem kontenera jest kontener 20-stopowy, z reguły określany kontenerem 1C. Jest to kontener o objętości około 33 metrów kwadratowych. Gabaryty w środku pojemników metalowych 1C wynoszą 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener rodzaju 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego formaty wewnętrzne wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C można przewieźć prawie 10 palet. Kontenery te z reguły stosuje się w przewozie rzeczy zapakowanych.

    Osiągalne są również pojemniki 1C i 40-stopowe rodzaju „open top” – ich gabaryty są zbliżone do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierają się one od góry. Ten rodzaj pojemników wykorzystuje się do przewożenia surowców ładowanych z góry i materiałów sypkich.

    Rodzaj kontenera „flat rack” używany bywa w przewozie ładunków przeogromnych i ciężkich ładunków. Ten typ kontenera w odmianie „collapsible” ma dodatkowo składane ściany.

    Dalszymi typami kontenera są pojemniki chłodnicze, izotermiczne, termiczne mechanicznie chłodzone. Kontenery „high cube” wykorzystuje się w przewozie ładunków przestrzennych. Kontenery „open side” mają otwierane boki i dach. Kontenery typu „rolling floor” posiadają podłogę toczną. Występują również kontenery cysterny, kontenery agregaty, pojemniki wyposażone w podpory do samozaładunku.

Koszt transportu pojemnika metalowego

    Cena przewozu kontenera jest zależna od wymiarów i rodzaju transportowanego towaru, odległości oraz dodatkowych elementów, które przewoźnik musi spełnić w trakcie przewozu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

10 sty 2018

Adres i termin dostawy

Krasnystaw, 22-300, Polska

31 sty 2018