(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2016-11-27 15:40

Kontener 40DV pusty z Hamburga do Kielc

(Nr 1458882)
Kontener 40DV pusty z Hamburga do Kielc

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

6.00

Dystans: 911.30 km

Informacje dodatkowe:

Kontener pusty ,można jeszcze do niego załadować jakiś ładunek

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to wykonane z metalu skrzynie stosowane w przewozie niewielkich paczek (drobnicy), które z reguły podzielone są na drobne paczuszki lub zazwyczajspakowane w paczki, skrzynie lub pudła. Drobnica zdarza się, że jest także umieszczona na paletach. Metalowe pojemniki służą do transportu zarówno produktów sypkich, jak i cieczy oraz takich produktów, które potrzebują ogrzewania lub ochładzania.

    Struktura metalowego pojemnika jest trwała, co pozwala na wielokrotne zastosowanie. Każdy kontener ma należyty osprzęt, który ułatwia przytwierdzanie i przemieszczanie kontenera z jednego samochodu na drugi. Pojemniki przeważnie transportuje się ciężarówkami.

Typy kontenerów

    Najpopularniejszym gatunkiem kontenera jest kontener 20-stopowy, na co dzień nazywany jako kontener 1C. Jest to pojemnik o kubaturze około 33 metrów kwadratowych. Gabaryty wewnętrzne kontenerów 20-stopowych są równe 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik rodzaju 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego gabaryty wewnętrzne są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C da radę przewieźć około 10 palet. Kontenery te zazwyczaj wykorzystuje się w przewozie rzeczy zapakowanych.

    Dostępne bywają także kontenery 1C i 40-stopowe rodzaju „open top” – tych kontenerów wymiaryporównywalne do kontenerów 1C i 1A, różnią się tym, że otwierane są z góry. Ten typ kontenerów wykorzystuje się przy transporcie surowców wkładanych z góry i surowców sypkich.

    Gatunek kontenera „flat rack” wykorzystywany bywa w przewozie ładunków potężnych i ciężkich towarów. Ten gatunek pojemnika w wersji „collapsible” posiada dodatkowo składane boki.

    Innymi rodzajami kontenera są kontenery - chłodnie, izotermiczne, termiczne mechanicznie chłodzone. Pojemniki metalowe „high cube” używa się w przewozie ładunków przestrzennych. Kontenery „open side” posiadają rozkładane ściany i wieko górne. Pojemniki metalowe typu „rolling floor” posiadają podłoże toczne. Wyróżniamy również kontenery cysterny, kontenery agregaty, pojemniki z obudową.

Koszt transportu kontenera

    Cena przewozu pojemnika metalowego jest zależna od gabarytów i typu przewożonego towaru, odległości oraz specjalnych elementów, które firma transportowa musi wykonać w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, 22045

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce, 26-001

Termin elastyczny