(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-11-27 15:45

Kontener 40DV pusty z Hamburga do Kielc

(Nr 1458902)
Kontener 40DV pusty z Hamburga do Kielc

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

6.00

Opakowanie ładunku:

Kontener 40 DV pusty bez ładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 911.30 km

Full truck load

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga nade wszystko firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować kilka zasadniczych rzeczy.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które podołają podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku małych paczek czy też ładunków sypkich, należałoby uzgodnić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być odkryta naczepa. Kiedy chcemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych papierów, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po zdefiniowaniu swoich wymogów, najłatwiej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej zamieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych produktów, a olbrzymia konkurencja umożliwia otrzymanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, 22045

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce, 26-001

Termin elastyczny