(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-04 12:45

Kontener AT 17 m 3

(Nr 2007029)

Długość [m]:

13600

Szerokość [m]:

1900

Wysokość [m]:

2300

Waga w kg (łączna):

5970.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 524.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 21:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od gabarytów ładunku, daty transportu jak również od dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której ustawia się nieduże rzeczy lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach często transportuje się meble, szkło, artykuły budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), okna jak także towary chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który należy transportować pojazdem ciężarowym oraz zapełnia zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju przewozu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych ładunków może wymagać kontenera – głównie w przypadku transportu towarów w postaci płynu i ładunków sypkich. W kontenerach można też transportować towary drobne w paczkach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunki – ładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Nowa Sól, Polska

Od 6 wrz 2017 do 7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Melbeck, Niemcy

Od 7 wrz 2017 do 8 wrz 2017