(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-04 12:45

Kontener AT 17 m 3

(Nr 2007029)

Długość [m]:

13600

Szerokość [m]:

1900

Wysokość [m]:

2300

Waga w kg:

5970.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 524.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 21:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt przewozu różnych towarów bywa zależny od rozmiaru towaru, terminu transportu jak również od odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

    Rodzaje ładunków - Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - stanowią podłoże, na którym układa się nieduże przedmioty lub opakowania. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj transportuje się artykuły spożywcze, paczki, materiały budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), drzwi jak także towary chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który należy transportować pojazdem ciężarowym oraz zajmuje jedynie część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu przewozu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe}} – {{Transport pewnych ładunków wymaga użycia konteneragłównie przy przewozie ładunków w postaci płynu oraz ładunków sypkich. W kontenerach można też transportować drobnicę w paczkachskrzyniach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotkasłuży do przewozu ładunków w postaci płynu i sypkichłatwo rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunkiładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Nowa Sól, Polska

Od 6 wrz 2017 do 7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

21406, Melbeck, Niemcy

Od 7 wrz 2017 do 8 wrz 2017