(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-22 07:48

Kontener blaszany (Nr 2403376)

Kontener blaszany

Długość [m]:

4.4

Szerokość [m]:

2.20

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 393.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zajęcia całej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga przewyższa 3,5 t. i inne pojazdy spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka i furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wycenie przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – ciężar i rozmiar. Trzeba również dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, trzeba opisać pakunek. Istotna jest również informacja w kwestii usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Istotny może być również czas realizacji transportu.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to zazwyczaj palety, narzędzia, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Kalwaria Zebrzydowska, 34-130, Polska

5 mar 2018

Adres i termin dostawy

Ożarów Mazowiecki, Polska

Od 8 mar 2018 do 16 mar 2018