(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-05 08:36

kontener do przewożenia złomu

(Nr 2257252)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

2800.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Można zapakować na lawętę o ile jest wciągarka bo na miejscu Panowie mają niedużego widlaka i do pomocy ze wciągarką jest możliwość załadowania tego kontenerahakowcem lub załadować przy pomocy hds

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 310.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów jest zależny od wielkości ładunku, terminu transportu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Przewóz towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której umieszcza się nieduże rzeczy lub pakunki. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach często przewozi się meble, szkło, produkty budowlane (na przykład farby, panele itd.), drzwi jak także materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który należy transportować samochodem ciężarowym i zajmuje zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie przewozu stosuje się różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Transport niektórych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – głównie przy przewozie towarów płynnych lub ładunków sypkich. W kontenerach można także przewozić towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i sypkich – można rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Domaradzka Kuźnia, 46-034, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wola Gołkowska, 05-503, Polska

Termin elastyczny