(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

kontener dom (Nr 5700918)

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1500

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Dystans: 1472.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Jarosław

24 lut 2020

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Flamandzki, Antwerpia

Od 19 sty 2020 do 25 lut 2020


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda przewozowa stanowi bazę obecnych zamówień oraz gwarantuje przewoźnikom szeroki dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. W momencie gdy mamy potrzebę skorzystać z giełdy przewozowej, należy założyć konto – opcja ta jest kompletnie darmowa. W dalszej kolejności należy dodać swoje zlecenie (w przypadku, kiedy jesteś zleceniodawcą) lub znaleźć zlecenia na interesującej cię trasie (gdy jesteś przewoźnikiem).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl przewoźnikom umożliwia dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zleceń w Polsce jak i w Unii Europejskiej, a zlecającym transport - możliwość przedstawienia swojego ładunku tysiącom firm transportowym, które błyskawicznie przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki zobaczycie na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie transportowej znajdziemy zlecenia przewozowe dla rozmaitego gatunku ładunków. Osoby zlecające transport mają możliwość zlecić transport w ramach wielu kategorii, na przykład: meble, motocykle i skutery, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, specjalnej ostrożności, rolnicze maszyny, przyczepy, rowery, gokarty, skutery wodne, części i akcesoria, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, wywrotka, sprzęt RTV, sprzęt sportowy, pianina i fortepiany, antyki, dzieła sztuki, jachty, kajaki, zwierzęta jak i dużo innych. Do wziętych kategorii zleceń przewozowych należą: transport motocykli, przewóz palet, jaki i giełda przeprowadzek. Pokaźną większość zlecanych przesyłek tworzą oferty przewozowe na busa, czyli zlecenia przewozowe do 3,5 t.