(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kontener handlowy 3,6x2,8x3m (Nr 4264533)

Długość [m]:

3.6

Szerokość [m]:

2.8

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Kontener

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 470.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Tuszyn

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Mielno

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Transport innych towarów

Koszt przewozu pozostałych ładunków bywa uzależniony od gabarytów towaru, terminu przewozu oraz dystansu pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

Przewóz ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

Palety - obejmują bazę, na której można układać nieduże przedmioty lub paczki. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj transportuje się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (takie jak farby, panele itd.), drzwi jak także materiały chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który należy transportować pojazdem ciężarowym i zapełnia jedynie część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu przewozu używa się różnego typu ciężarówki.

Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych towarów może wymagać pojemnika metalowego – przede wszystkim w przypadku transportu towarów w postaci płynu lub towarów sypkich. W kontenerach można również przewozić drobnicę w opakowaniach – workach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

Inne ładunki – ładunki, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.