(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2018-01-29 17:00

Kontener socjalny 6x2,4

(Nr 2332268)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 56.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukuję transportu z hds do załadunku waga okolo 3 ton hds do 2,5 to w pewnym momencie nie mógł dźwigać wyzej, rozładunek na magazynie wózkiem

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

Kontenery to wykonane z metalu pojemniki wykorzystywane w przewozie drobnych paczek (drobnicy), które zazwyczaj podzielone są na drobne paczuszki lub zazwyczaj są spakowane w worki, siatki lub kartony. Drobnica zdarza się, że jest także umieszczona na paletach. Metalowe pojemniki służą do przewozu zarówno produktów sypkich, jak i płynnych oraz takich produktów, które potrzebują podgrzewania lub ochładzania.

Konstrukcja metalowego pojemnika jest trwała, co umożliwia częste użytkowanie. Każdy kontener ma należyty ekwipunek, który umożliwia mocowanie i przenoszenie kontenera z jednego pojazdu na inny. Pojemniki przeważnie przewozi się pojazdami ciężarowymi.

Rodzaje kontenerów

Rozpowszechnionym rodzajem pojemnika jest kontener 20-stopowy, z reguły określany kontenerem 1C. Jest to kontener o pojemności prawie 33 metrów kwadratowych. Formaty wewnętrzne kontenerów 1C wynoszą 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener kategorii 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego formaty w środku są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C można przetransportować prawie 10 palet. Kontenery te na ogół używa się w przewozie materiałów zapakowanych.

Dostępne bywają również kontenery 20-stopowe i 1A gatunku „open top” – ich wymiary są zbliżone do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierane są z góry. Ten typ kontenerów używa się przy transporcie surowców wkładanych z góry i surowców sypkich.

Gatunek kontenera „flat rack” wykorzystywany bywa w przewozie ładunków przeogromnych i ciężkich pakunków. Ten rodzaj kontenera w wariancie „collapsible” posiada dodatkowo składane boki.

Dalszymi rodzajami kontenera są pojemniki - chłodnie, ogrzewane, termiczne. Pojemniki metalowe „high cube” używa się w transporcie ładunków przestrzennych. Pojemniki „open side” mają otwierane boki i wieko górne. Pojemniki metalowe gatunku „rolling floor” wyposażone są w podłogę toczną. Występują również kontenery cysterny, pojemniki agregaty, pojemniki wyposażone w podpory do samozaładunku.

Cena transportu pojemnika metalowego

Cena transportu pojemnika metalowego jest zależna od wielkości i rodzaju przewożonego ładunku, trasy oraz szczególnych elementów, które przewoźnik musi wykonać podczas przewozu.

Adres i termin nadania

Wisznia Mała, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rawicz, 63-900, Polska

Termin elastyczny