(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-08-28 11:26

Kopako ładowarka

(Nr 1991153)
Kopako ładowarka

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

8000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 451.00 km

Informacje dodatkowe:

Koparko ładowarka case 580 sle

Oferty od Przewoźników (0)

2790 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 18:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych należą przykładowo:

pojazdy do prac ziemnych (spycharki, walce),maszyny do prac drogowych przykładowo rozściełacze do asfaltu,pojazdy do prac palowych (wybieraki, młoty kafarowe),maszyny do odwadniania (wiertnice, pompy),maszyny do przeróbki kruszyw,urządzenia do robót zbrojarskich,pojazdy do wytwarzania i transportu masy do betonowania (betonownie i środki transportu masy do betonowania),maszyny do transportu samochodowego (różnego rodzaju naczepy i auta ciężarowe),maszyny zmechanizowane,maszyny posiłkowe (stojaki, czy inne agregaty),maszyny do transportu niedalekiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Transport urządzeń budowlanych to transport ponad formatowy, co równa się temu, że firma powinna posiadać należyte uprawnienia i rozporządzać odpowiednim sprzętem. Do transportu urządzeń drogowych przeważnie wykorzystuje się sporawą naczepę – tele lub naczepy dłużnicowe.

Cena przewozu urządzeń budowlanych

    Koszt transportu pojazdów budowlanych zależny jest szczególnie od rozmiarów, wagi i stanu urządzenia, a również od odcinka pomiędzy strefą załadunku, a miejscem wyładunku. Dodatkowo znaczącym czynnikiem oddziałującym na koszt bywa jego termin wykonania. Przykładowo, transport wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) kosztował 1490 złotych.

Adres i termin nadania

Pomiechówek, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Strzepowo, 76-038, Polska

Termin elastyczny