(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-09-05 19:49

koparka

(Nr 2010830)
koparka

Długość [m]:

6,5

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,1

Waga w kg (łączna):

5500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1

Dystans: 1139.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 06:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych należą np.:

urządzenia do robót ziemnych (koparki, walce),pojazdy do robót drogowych przykładowo stabilizatory podłoża,pojazdy do prac palowych (wybieraki, rury obsadowe),maszyny do hydromechanizacji (wiertnice, pompy),maszyny do przeróbki kruszyw,pojazdy do prac zbrojarskich,pojazdy do wytwarzania i przewozu masy do betonowania (betonownie i środki transportu masy betonowej),maszyny do transportu samochodowego (różnego rodzaju przyczepy i samochody ciężarowe),maszyny zmechanizowane,narzędzia wspomagające (stojaki, czy inne agregaty),urządzenia do transportu niedalekiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Przewóz urządzeń drogowych to przewóz ponadgabarytowy, co znaczy, iż firma transportowa powinna posiadać należyte uprawnienia i rozporządzać należytym sprzętem. Do przewozu pojazdów drogowych najczęściej wykorzystuje się wielką naczepę – jumbo lub triefbetty.

Koszt przewozu pojazdów budowlanych

    Koszt przewozu pojazdów budowlanych uzależniony jest głównie od rozmiarów, ciężaru i stanu maszyny, a również od odcinka pomiędzy strefą załadunku, a miejscem wyładunku. Dodatkowo istotnym czynnikiem oddziałującym na cenę jest jego data transportu. Przykładowo, transport wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 zł.

Adres i termin nadania

Berno, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zwoleń, Słowacja

Termin elastyczny