(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-11-21 12:54

Koparka gąsienicowa

(Nr 2169381)

Długość [m]:

11

Szerokość [m]:

3,4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

24500.00

Budżet zlecenia [zł]:

7000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1082.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych należą np.:

maszyny do robót ziemnych (spycharki, walce),maszyny do prac szosowych np., stabilizatory podłoża,urządzenia do robót palowych (wybieraki, młoty kafarowe),urządzenia do hydromechanizacji (wodomiatacze, pompy),pojazdy do przeróbki kruszyw,maszyny do prac zbrojarskich,pojazdy do przeróbki i transportu masy betonowej (betoniarki i środki przewozu masy betonowej),maszyny do transportu samochodowego (różnego rodzaju ciągniki i pojazdy ciężarowe),maszyny zmechanizowane,narzędzia pomocnicze (zawiesia, czy inne agregaty),maszyny do przewozu niedalekiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Transport urządzeń budowlanych to transport ponad formatowy, co równa się temu, iż firma transportowa powinna posiadać odpowiednie upoważnienia i dysponować odpowiednim sprzętem. Do transportu pojazdów budowlanych przede wszystkim używa się wielką naczepę – jumbo lub triefbetty.

Koszt przewozu maszyn budowlanych

    Koszt przewozu urządzeń drogowych zależy szczególnie od wymiarów, ciężaru i stanu maszyny, a oprócz tego od dystansu pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku. Dodatkowo istotnym czynnikiem oddziałującym na koszt jest jego data realizacji. Na przykład, przewóz wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 zł.

Adres i termin nadania

Namur, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

78-400 Szczecinek, Polska

Termin elastyczny