(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-09-06 14:33

Koparka gąsiennicowa

(Nr 2012546)
Koparka gąsiennicowa

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

26000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 94.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 22:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych należą na przykład:

maszyny do robót ziemnych (spycharki, zgniatarki),urządzenia do prac drogowych przykładowo rozściełacze do asfaltu,pojazdy do prac palowych (zestawy palownicze, rury obsadowe),maszyny do hydromechanizacji (wodomiatacze, pompy),urządzenia do przeróbki kruszyw,urządzenia do prac zbrojarskich,maszyny do produkcji i przewozu masy betonowej (betonownie i środki przewozu masy do betonowania),pojazdy do przewozu samochodowego (różnego rodzaju ciągniki i pojazdy ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,urządzenia wspomagające (stojaki, czy inne szalunki),pojazdy do przewozu bliskiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Przewóz maszyn budowlanych to przewóz ponad formatowy, co znaczy, że przewoźnik powinien posiadać właściwe uprawnienia i dysponować odpowiednim sprzętem. Do przewozu urządzeń budowlanych przede wszystkim stosuje się wielką naczepę – jumbo lub naczepy dłużnicowe.

Cena przewozu maszyn budowlanych

    Koszt transportu maszyn budowlanych zależny jest głównie od wielkości, wagi i stanu pojazdu, a oprócz tego od dystansu pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem wyładunku. Dodatkowo znaczącym czynnikiem oddziałującym na cenę jest jego data wykonania. Na przykład, przewóz wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) kosztował 1490 złotych.

Adres i termin nadania

Sochocin, 09-110, Polska

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Żyrardów, Polska

Termin elastyczny