(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-07-24 13:06

KOPARKA KOŁOWA

(Nr 1919665)

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

3,5

Waga w kg (łączna):

16800.00

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Dystans: 1593.00 km

Informacje dodatkowe:

POTRZEBNE NAJAZDY SŁABA JAZDA MILE WIDZIANA WCIĄGARKA

Oferty od Przewoźników (0)

9890 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 17:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-24 do 2017-07-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 9890 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych należą między innymi:

urządzenia do prac ziemnych (koparki, walce),urządzenia do robót szosowych np., rozściełacze do asfaltu,pojazdy do prac palowych (zestawy palownicze, rury obsadowe),urządzenia do hydromechanizacji (wiertnice, pompy),maszyny do przeróbki kruszyw,pojazdy do prac zbrojarskich,urządzenia do wytwarzania i przewozu masy betonowej (betoniarki i środki transportu masy do betonowania),urządzenia do transportu samochodowego (różnego rodzaju naczepy i pojazdy ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,maszyny wspomagające (zawiesia, czy inne agregaty),maszyny do transportu bliskiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Transport maszyn budowlanych to przewóz ponad formatowy, co znaczy, że przewoźnik powinien posiadać właściwe uprawnienia i rozporządzać należytym sprzętem. Do transportu urządzeń drogowych najczęściej używa się wielką naczepę – tele lub triefbetty.

Koszt przewozu urządzeń budowlanych

    Koszt przewozu pojazdów drogowych zależy w głównej mierze od wielkości, wagi i stanu urządzenia, a również od odcinka pomiędzy strefą załadunku, a strefą rozładunku. Dodatkowo istotnym czynnikiem oddziałującym na cenę bywa jego termin wykonania. Przykładowo, transport wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) kosztował 1490 złotych.

Adres i termin nadania

Amiens, 80000 Amiens, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ostrów Mazowiecka, Polska

Termin elastyczny