(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-02 22:11

Koparka kolowa

(Nr 2252139)

Długość [m]:

66

Szerokość [m]:

298

Wysokość [m]:

22

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 203.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która musi dostatecznie dobrze osłonić sprzęt, aby ustrzec się uszkodzeń, rys jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu są frezarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, stelaże, kompresory, piece, maszyny czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu jest uzależniona głównie od wielkości jak i wagi urządzenia oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Nierzadko przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania należytych uprawień oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z wydatkiem około 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

    Często wybieranymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt przewozu maszyn lub sprzętu za 1 kilometr przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 złotych. Orientacyjnie np., transport spawarki do UK zapłacimy prawie 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń płacimy blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy około 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Słupsk, 76-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny