(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2018-01-26 10:04

Koparka kołowa 15 ton

(Nr 2322616)
Koparka kołowa 15 ton

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

3,4

Waga w kg (łączna):

15000.00

Dystans: 895.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór w Belgii od 9/02 do 20/02 w godzinach 8-17

Oferty od Przewoźników (0)

5500 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2018, 11:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-26 do 2018-02-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 5500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych zaliczają się na przykład:

pojazdy do prac ziemnych (spycharki, zgniatarki),maszyny do robót szosowych np., stabilizatory podłoża,urządzenia do prac palowych (zestawy palownicze, rury obsadowe),maszyny do hydromechanizacji (wiertnice, pompy),pojazdy do przeróbki kruszyw,urządzenia do prac zbrojarskich,maszyny do przeróbki i przewozu masy do betonowania (betoniarki i środki przewozu masy do betonowania),urządzenia do przewozu samochodowego (różnego rodzaju naczepy i samochody ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,narzędzia pomocnicze (stojaki, czy różne agregaty),maszyny do przewozu niedalekiego (dźwignice i ładowarki przenośnikowe). Transport pojazdów drogowych to przewóz ponadgabarytowy, co znaczy, że firma powinna posiadać należyte uprawnienia i rozporządzać odpowiednim sprzętem. Do transportu urządzeń drogowych w głównej mierze wykorzystuje się dużą przyczepę – tele lub naczepy dłużnicowe.

Cena przewozu maszyn budowlanych

    Koszt przewozu maszyn budowlanych uzależniony jest zwłaszcza od wielkości, wagi i stanu pojazdu, a poza tym od dystansu pomiędzy strefą załadunku, a miejscem rozładunku. Dodatkowo istotnym czynnikiem wpływającym na cenę bywa jego data transportu. Na przykład, transport wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 zł.

Adres i termin nadania

Verviers, 4800, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Głogów, Polska

Termin elastyczny