(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2018-01-26 16:08

koparka kołowa 17t.

(Nr 2323848)
koparka kołowa 17t.

Długość [m]:

8.4

Szerokość [m]:

2.55

Wysokość [m]:

3.1

Waga w kg (łączna):

17500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1400

Dystans: 345.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia koparka kołowa. Ok.355km.

Oferty od Przewoźników (0)

2900 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 10:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 2900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych należą na przykład:

pojazdy do prac ziemnych (spycharki, zgniatarki),maszyny do prac szosowych na przykład rozściełacze do asfaltu,pojazdy do prac palowych (zestawy palownicze, rury obsadowe),pojazdy do hydromechanizacji (wiertnice, pompy),pojazdy do przeróbki kruszyw,maszyny do prac zbrojarskich,maszyny do przeróbki i przewozu masy do betonowania (betoniarki i środki przewozu masy do betonowania),urządzenia do transportu samochodowego (różnego rodzaju naczepy i pojazdy ciężarowe),urządzenia zmechanizowane,narzędzia pomocnicze (zawiesia, czy różne agregaty),urządzenia do transportu niedalekiego (dźwignice i ładowarki przenośnikowe). Transport urządzeń budowlanych to przewóz ponadgabarytowy, co równa się temu, że firma transportowa powinna mieć właściwe uprawnienia i rozporządzać odpowiednim sprzętem. Do transportu pojazdów budowlanych zwykle stosuje się sporawą naczepę – tele lub naczepy dłużnicowe.

Koszt przewozu urządzeń budowlanych

    Koszt transportu urządzeń budowlanych zależy zwłaszcza od wielkości, wagi i stanu pojazdu, a również od odległości pomiędzy miejscem załadunku, a strefą rozładunku. Dodatkowo znaczącym czynnikiem oddziałującym na cenę jest jego data wykonania. Przykładowo, przewóz wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) kosztował 1490 PLN.

Adres i termin nadania

Łagów, Polska

29 sty 2018

Adres i termin dostawy

Toruń, 76-248, Polska

2 lut 2018