(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-11-22 09:07

Koparka przeładunkowa ATLAS TEREX 1804M

(Nr 2171241)

Długość [m]:

12,7

Szerokość [m]:

3,0

Wysokość [m]:

3,2

Waga w kg (łączna):

33000.00

Dystans: 741.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

14980 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 21:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-11-26

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

inne

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 14980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych należą przykładowo:

maszyny do robót ziemnych (koparki, walce),urządzenia do prac drogowych przykładowo stabilizatory podłoża,maszyny do robót palowych (wybieraki, młoty kafarowe),pojazdy do odwadniania (wodomiatacze, pompy),maszyny do przeróbki kruszyw,maszyny do robót zbrojarskich,pojazdy do produkcji i transportu masy do betonowania (betoniarki i środki przewozu masy do betonowania),urządzenia do przewozu samochodowego (różnego rodzaju przyczepy i pojazdy ciężarowe),urządzenia zmechanizowane,narzędzia posiłkowe (stojaki, czy różne szalunki),maszyny do transportu bliskiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Transport urządzeń drogowych to przewóz ponadgabarytowy, co równa się temu, że przewoźnik powinien posiadać odpowiednie uprawnienia i dysponować należytym sprzętem. Do przewozu urządzeń drogowych w głównej mierze używa się wielką przyczepę – tele lub naczepy dłużnicowe.

Koszt transportu maszyn budowlanych

    Koszt przewozu pojazdów drogowych zależny jest przede wszystkim od rozmiarów, ciężaru i stanu maszyny, a oprócz tego od odległości pomiędzy miejscem załadunku, a strefą wyładunku. Dodatkowo znaczącym czynnikiem wpływającym na koszt bywa jego termin realizacji. Przykładowo, transport wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 zł.

Adres i termin nadania

Hedensted, 8722, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Strzelce Krajeńskie, 66-500, Polska

22 lis 2017