(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-08-27 14:13

Koparko-Ładowarka JCB 3cx

(Nr 1989701)
Koparko-Ładowarka  JCB  3cx

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

2,6

Waga w kg (łączna):

8000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 838.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-08-2017, 15:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-27 do 2017-09-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna dostatecznie dobrze osłonić urządzenie, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, zadrapań oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport maszyn i sprzętu są frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie uzależniona głównie od gabarytu jak i ciężaru maszyny, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Głównie przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga należytych certyfikatów jak również dużej wiedzy ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

    Głównymi kierunkami w zagranicznym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu na jeden km przy trasie Polska – UK jest wydatkiem około 0,70 złotych. Orientacyjnie np., transport spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy niecałe 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń płacimy średnio 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka cena wynosi około 1,18 zł/km, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Zagrzeb, Chorwacja

Od 28 sie 2017 do 29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny