(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-26 11:56

Koperta na Węgry proszę o rozsądną ofertę

(Nr 2116101)
Koperta na Węgry proszę o rozsądną ofertę

Długość [m]:

30

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

1.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 818.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, warto opublikować bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem warto określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, kiedy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Lubin, 59-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Budapeszt, Węgry

Termin elastyczny