(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-25 14:03

Korytka betonowe 26 ton (Nr 2749972)

Korytka betonowe 26  ton

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.59

Wysokość [m]:

0.44

Waga w kg (łączna):

26000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Witam . Do przewiezienia 26 ton korytek betonowych z miejscowości Wolica koło Jędrzejowa powiat kielecki do Limanowej . Telefon: 604 790 746, 513 008 02

Dystans: 138.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje przede wszystkim przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Wypada przed zleceniem takiego transportu ustalić kilka głównych rzeczy.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku produktu. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które podołają podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku drobnicy czy też towarów sypkich, należałoby uzgodnić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu starczy nieprzykryta naczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich dokumentów, dodatkowo w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po doprecyzowaniu swoich wymagań, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorakich towarów, zaś duża konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Jędrzejów, 28-300, Polska

5 cze 2018

Adres i termin dostawy

Limanowa, 34-600, Polska

11 cze 2018