(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kosiarka (Nr 4820288)

Kosiarka

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

20

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 468.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Mrowino

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie obejmuje wyłącznie łopat czy węży ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport kosiarek, skrzyń, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też transport stołów, rzeźb. Są to przede wszystkim wielkie narzędzia jak i są całkiem ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować właściwie każdym typem auta. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy z reguły nie jest zapakowany w pudłach, dlatego opłaca się go dobrze osłonić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przemieszczał się i nie zarysował oraz nie zniszczył pozostałych narzędzi przewożonych w aucie, czy też nie uszkodził samego pojazdu transportującego.

W momencie, gdy posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio wielki, że nie możemy osobiście go przetransportować, wtedy dobrą praktyką jest zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym wyjściem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której przebywa setki firm transportowych. Gdy planujemy zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę przedmiotów którą myślimy przetransportować. Im dokładniej przedstawimy naszą paczkę tym przewoźnicy z większą dokładnością podadzą cenę transportu. Cena transportu narzędzi ogrodowych przeważnie zależy od odcinka do przejechania i rozmiarów przesyłki. Często po zgłoszeniu przesyłki w portalu, wystarczy zaczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto zaczekać chodź kilka godzin, aby uzyskać pełną bazę wycen od przewoźników. Wtedy pozostaje tylko wybrać zlecenie najbardziej interesującego transportu sprzętu do ogrodu dla nas.