kosiarka (Nr 6483957)

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.70

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

50

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 1527.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Suffolk, Brandon

16 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Kwidzyn

Od 27 wrz 2020 do 30 wrz 2020


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie obejmuje jedynie łopat czy węży ogrodowych. Myśląc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz stołów, posągów. Są to przede wszystkim spore narzędzia i są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować w gruncie rzeczy każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu zwykle nie jest upakowany w skrzyniach, dlatego warto go dobrze osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przesuwał się i nie zniszczył oraz nie uszkodził innych sprzętów umieszczonych w pojeździe, czy też nie uszkodził samego samochodu transportującego.

Kiedy nasz sprzęt do ogrodu jest odpowiednio duży, że nie możemy sami go przetransportować, wtedy można udać się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym sposobem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące przewoźników. Gdy planujemy zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, wagę, czy też liczbę rzeczy którą myślimy przewieźć. Czym staranniej przedstawimy naszą paczkę tym przewoźnicy precyzyjniej wycenią cenę przewozu. Cena transportu sprzętu ogrodowego najczęściej zależy od trasy oraz rozmiarów paczki. Zwykle po zgłoszeniu przesyłki w portalu, wystarczy poczekać kilka chwil, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrą praktyką jest zaczekać chodź dzień, żeby zgromadzić pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko wybrać ofertę najbardziej interesującego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.