(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kosiarka (Nr 8182076)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Kosiarka
Wpisane wymiary
2 x 2 x 2 cm
Wpisana waga
120 kg
1
Łączna waga:
120 kg
Dystans
1223 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Geldria, Beesd

Od 25 lis 2021 do 26 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Łopuszno

Od 30 lis 2021 do 5 gru 2021


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje wyłącznie łopat czy węży ogrodowych. Myśląc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też transport krzeseł, rzeźb. Są to głównie wielkie przedmioty oraz są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować praktycznie rzecz biorąc każdym typem pojazdu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu zazwyczaj nie jest zamknięty w pudłach, więc warto go właściwie ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie zniszczył pozostałych pakunków przewożonych w aucie, czy też nie zarysował samego auta transportującego.

Jeśli nasz sprzęt ogrodowy jest na tyle duży, że nie możemy osobiście go przewieźć, wtedy warto skierować się z taką informacją do firm transportowych. Bardzo dobrym sposobem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa setki firm transportowych. W momencie, kiedy planujemy zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej podając: trasę, wielkość sprzętu, wagę, czy też liczbę rzeczy jaką myślimy przewieźć. Im precyzyjniej opiszemy naszą paczkę tym przewoźnicy z większą dokładnością wycenią koszt transportu. Koszt przewozu narzędzi ogrodowych zwykle zależy od trasy oraz wielkości przesyłki. Zazwyczaj po zgłoszeniu przesyłki w portalu, należy poczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrą praktyką jest zaczekać chodź kilka godzin, żeby zebrać wszystkie wyceny od firm transportowych. Wtedy pozostaje tylko wyłonić ofertę najkorzystniejszego przewozu sprzętu do ogrodu według nas.