(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kosiarka bijakowa (Nr 7996018)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Kosiarka bijakowa
Wpisane wymiary
100 x 120 x 80 cm
Wpisana waga
200 kg
1
Łączna waga:
200 kg
Dystans
576 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Zamość

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie obejmuje wyłącznie łopat czy grilli ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, skrzyń, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz krzeseł, posągów. Są to najczęściej spore rzeczy jak i są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić w zasadzie każdym typem samochodu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy najczęściej nie jest upakowany w paczkach, dlatego opłaca się go należycie zabezpieczyć. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie zniszczył pozostałych elementów umieszczonych w pojeździe, czy też nie uszkodził samego samochodu transportującego.

Jeżeli posiadany sprzęt do ogrodu jest na tyle duży, że nie możemy sami go przetransportować, wtedy dobrą praktyką jest skierować się z taką informacją do firm transportowych. Bardzo dobrym wyjściem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące przewoźników. Żeby zamówić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: trasę, wymiary sprzętu, wagę, czy też liczbę rzeczy którą myślimy przewieźć. Im staranniej opiszemy taką paczkę tym firmy przewozowe z większą dokładnością podadzą koszt przewozu. Cena transportu narzędzi ogrodowych przeważnie zależy od odcinka do przejechania oraz rozmiarów paczki. Przeważnie po wystawieniu przesyłki w serwisie, należy odczekać niewiele czasu, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto wstrzymać się chodź kilka godzin, aby uzbierać wszystkie wyceny od firm transportowych. Wtedy zostaje tylko wybrać ofertę najkorzystniejszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.