(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kosiarka listwowa (Nr 7875732)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Kosiarka listwowa
Wpisane wymiary
100 x 60 x 90 cm
Wpisana waga
45 kg
1
Łączna waga:
45 kg
Dystans
1043 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Isselburg

Od 10 lip 2021 do 18 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Ruda Śląska

Od 11 lip 2021 do 19 lip 2021


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie obejmuje wyłącznie grabi czy grilli do ogrodu. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport kosiarek, skrzyń, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też transport krzeseł, rzeźb. Są to najczęściej wielkie przedmioty i są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować właściwie każdym typem samochodu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu przeważnie nie jest zamknięty w paczkach, więc należy go stosownie ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przesuwał się i nie zarysował oraz nie zniszczył pozostałych narzędzi przewożonych w samochodzie, czy też nie zarysował samego auta transportującego.

Gdy posiadany sprzęt ogrodowy jest na tyle duży, że nie damy radę samodzielnie go przewieźć, wtedy można zwrócić się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym rozwiązaniem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące firm transportowych. W momencie, kiedy planujemy zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, gabaryty sprzętu, ciężar, czy też liczbę przedmiotów którą myślimy przewieźć. Czym dokładniej przedstawimy taką paczkę tym przewoźnicy dokładniej wycenią cenę przewozu. Cena przewozu narzędzi ogrodowych najczęściej zależy od odcinka do przejechania oraz wielkości przesyłki. Zwykle po wystawieniu przesyłki w portalu, należy odczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest wstrzymać się chodź dzień, żeby zgromadzić wszystkie wyceny od przewoźników. Wówczas pozostaje tylko wyłonić ofertę najkorzystniejszego transportu sprzętu do ogrodu dla nas.